Online Rezervasyon

Ad Soyad: Telefon: Giriş Tarihi: Çıkış Tarihi: Kişi Sayısı:

Kurumsal

 

 

Hakan DİKMENLİOĞLU

Şirket Müdürü

EN BAŞARILI TURİZM İŞLETMECİSİ, SANAYİCİ, MÜHENDİS ve İŞ ADAMI

MİRAY OTELCİLİK TURİZM MÜHENDİSLİK İNŞAAT OTOMOTİV ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Miray Otel 2012 yılının Kasım ayında Hakan DİKMENLİOĞLU girişimiyle Tosya’nın Selakırı mevkiinde D-100 Karayolu kenarında 24 odalı 58 yataklı, yüzme havuzu, fitness salonu, et ve balık restaurantı, 400 kişilik çok amaçlı salonu ve 1000 kişilik havuz başı kapalı ve açık düğün salonu bulunan tesisi, projelendirilerek 2015 yılı başlarında hizmete açmıştır.

Miray Otel bu proje ile Tosya’lı işadamlarımızın, toplantı ve iş görüşmelerini ferah bir ortamda yapmalarını sağlamakta ve ayrıca Tosya’lı hemşehrilerimizin sünnet, düğün, toplu yemek merasimlerini yapabileceği konforlu ve rahat bir ortam sunmaktadır.

Miray Otel Tosya’nın turizme açılmasına öncülük edecek bir tesis olma özelliğine sahiptir. Miray otel verdiği hizmetlerin en kalitelisini müşterilerine sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

PORTE

1970 yılında Tosya’da doğdu. İlk-Orta ve Lise tahsilini Tosya’da, Üniversite tahsilini Ankara Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde tamamlayarak, Elektronik-Elektronik Bölümünden mezun oldu.

Ticari hayatına, 1994 yılında serbest mühendislik bürosu açarak Tosya’da başladı. 1996-2014 yıllarında Üstün Şirketler grubunda, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

2007 yılında, 23.dönem Kastamonu Adalet ve Kalkınma Partisinden 4.sıra Milletvekili adayı olarak seçimlere girdi. Seçimlerde çok az bir farkla seçilemedi. 2007 yılından günümüze kadar A sınıfı Sigorta Acenteliği faaliyetlerine devam etmekte iken, 2015 yılının başlarında hayali olan Turizm sektörüne girerek, HD Miray Otel adı altında Turizm işletmeciliğine başladı.

Turizmci, Sanayici ve Mühendis olan Hakan DİKMENLİOĞLU evli olup 3 çocuk babasıdır.